KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13252173
nr 1325 2173
Jan Sigfrid Alfons Carlsson
(1900-1985), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 47, Utsikt från Södermalm. Olja på pannå, 50x60cm
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 11 maj 2020
kl 20:44:52
6/5 00:50:19
Jan Sigfrid Alfons Carlsson
Läs mer om Jan Sigfrid Alfons Carlsson